Välkommen till Hemfosa Stockholm

I Stockholm hittar du vårt huvudkontor. Har du frågor eller synpunkter som berör fastigheter i Stockholmsområdet? Då kan du ringa vår växel, 08-448 04 80, eller kontakta någon av våra anställda här nedan.

Kontaktpersoner

Alexander Hedin

Regionchef Stockholm

+46 70 253 97 73

alexander.hedin@hemfosa.se

Allan Ljungstedt

Teknisk förvaltare

+ 46 70 538 34 65

allan.ljungstedt@hemfosa.se

Anna Alsborger

Transaktionschef

+46 70 979 45 72

anna.alsborger@hemfosa.se

Annika Ekström

Fastighetschef

+46 70 517 31 69

annika.ekstrom@hemfosa.se

Bengt Claesson

Chef affärsutveckling

+46 70 256 28 34

bengt.claesson@hemfosa.se

Carina Nygren

Kontorsansvarig

+46 76 067 25 79

carina.nygren@hemfosa.se

Caroline Arehult

Vd

+46 8 448 04 80

caroline.arehult@hemfosa.se

Christian Fredefors

Finansanalytiker

+46 72 044 81 40

christian.fredefors@hemfosa.se

David Broman

Fastighetscontroller

+46 76 181 00 03

david.broman@hemfosa.se

Isabelle Arnborger

Förvaltare

+46 704 68 61 63

isabelle.arnborger@hemfosa.se

Johanna Bjärnemyr

Chefsjurist

+46 70 979 45 82

johanna.bjarnemyr@hemfosa.se

Johan Malmberg

Transaktion

+46 736 79 36 25

johan.malmberg@hemfosa.se

Jonas Frintzer

Business controller

+46 73 696 45 94

jonas.frintzer@hemfosa.se

Karolina Linder

Financial controller

+46 70 878 12 29

karolina.linder@hemfosa.se

Linda Eriksson

Finanschef

+46 72 166 24 28

linda.eriksson@hemfosa.se

Linnéa Jonsson

Förvaltningsassistent

+46 70 631 31 05

linnea.jonsson@hemfosa.se

Malin Hällström

Marknad & Kommunikation

+46 8 448 04 80

malin.hallstrom@hemfosa.se

Mikael Borenstam

Förvaltare

+46 70 234 60 73

mikael.borenstam@hemfosa.se

Peter Anderson

CFO

+46 706 90 65 75

peter.anderson@hemfosa.se

Sara Ankel

Finansanalytiker

+46 73 626 79 26

sara.ankel@hemfosa.se

Sophie Nossman

Bolagsjurist

Föräldraledig

sophie.nossman@hemfosa.se

Valeria Ponomareva

Förvaltningsassistent

+46 73 963 59 25

valeria.ponomareva@hemfosa.se