Välkommen till Hemfosa Stockholm

Har du frågor eller synpunkter som berör fastigheter i Stockholmsområdet? Då kan du ringa vår kundtjänst, 0200-22 72 00, eller kontakta någon av våra anställda här nedan.

Kontaktpersoner

Alexander Hedin

Regionchef Stockholm

+46 70 253 97 73

alexander.hedin@sbbnorden.se

Allan Ljungstedt

Teknisk förvaltare

+ 46 70 538 34 65

allan.ljungstedt@sbbnorden.se

Annika Ekström

Fastighetschef

+46 70 517 31 69

annika.ekstrom@sbbnorden.se

Claes Rosén

Teknisk förvaltare

+46 70 979 46 05

claes.rosen@sbbnorden.se

David Broman

Fastighetscontroller

+46 76 181 00 03

david.broman@sbbnorden.se

Isabelle Arnborger

Förvaltare

+46 704 68 61 63

isabelle.arnborger@sbbnorden.se

Jenny Asmundsson

Affärsutvecklingschef

+46 70 725 71 46

jenny.asmundsson@sbbnorden.se

Linnéa Jonsson

Förvaltare

+46 70 631 31 05

linnea.jonsson@sbbnorden.se

Mikael Borenstam

Förvaltare

+46 70 234 60 73

mikael.borenstam@sbbnorden.se

Mikael Sundström

Teknisk chef

+46 21 15 60 62

mikael.sundstrom@sbbnorden.se

Valeria Ponomareva

Förvaltningsassistent

+46 73 963 59 25

valeria.ponomareva@sbbnorden.se