Velkommen til Hemfosa Oslo

Har du spørsmål eller synspunkter som gjelder eiendommer i Oslo-området? Da kan du kontakte en av våre ansatte nedenfor.

Astrid Eri Malmo

Business controller

+47 959 40 567

astrid.malmo@hemfosa.no

Atle Berger

Business controller

+47 986 13 804

atle.berger@hemfosa.no

Berit Ailin Nilsen

Driftsansvarlig Østfold

+47 99 49 91 51

berit.nilsen@hemfosa.no

Bjørn Boine Bjartnes

Driftsansvarlig Vestfold

+47 48 38 87 01

bjorn.bartnes@hemfosa.no

Camilla Rydberg

Markedsansvarlig

+47 936 70 754

camilla.rydberg@hemfosa.no

Dag Tønder

Eiendomssjef

+47 917 44 870

dag.tonder@hemfosa.no

Hans Petter Hermansen

Driftsansvarlig Østfold

+47 971 28 760

hans.petter.hermansen@hemfosa.no

Howard Adams

Driftsansvarlig Vestfold

+47 932 01 288

howard.adams@hemfosa.no

Joachim Hovestol

Prosjektsjef

+47 94 01 51 32

joachim.hovestol@hemfosa.no

Jørgen Selmer

Driftansvarlig Akershus, Oslo

+47 476 20 949

jorgen.selmer@hemfosa.no

Lars Lunde

Teknisk forvalter

+47 971 67 981

lars.lunde@hemfosa.no

Magnus Jahr

Business controller

+47 45 51 39 38

magnus.jahr@hemfosa.no

Natalie Alexandersen Narud

Office Manager/Regnskapsmeda

+47 926 25 311

natalie.narud@hemfosa.no

Simon Venemyr Ottersland

COO Norge

+47 917 952 16

simon.ottersland@hemfosa.no